Adventná Viedeň, Rakúsko, Viedeň, 9.12.2017, Bez stravy
Adventná Viedeň
Termín:
9.12.2017 – 9.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59219136
54 € Konečná cena

Stravovanie
vlastné
Doprava
autobusová - klimatizovaný autobus zn. Mercedes

Trasa:

Bardejov – Prešov – Levoča – Poprad – Liptovský Mikuláš – Ružomberok – Banská Bystrica – Zvolen – Nitra – Trnava – Bratislava – Viedeň a späť

Zvoz za príplatok 5 €: Košice, Michalovce, Humenné, Vranov nad Topľou a Snina

Pre ucelené kolektívy termín a trasa podľa želania.
Program
1 - dňový autobusový zájazd do impozantnej adventom "odetej" Viedne

Navštívte s nami Viedeň v predvianočnom čase a zažijete neopakovateľnú pôsobivú atmosféru, vôňu a dojmy romantických vianočných trhov, na ktoré nikdy nezabudnete. Čarovná adventná Viedeň je okrem kulinárskych špecialít, cukroviniek, neodmysliteľného vareného vína či punču, adventného osvetlenia a tradičných vianočných ozdôb a darčekov známa aj bohatým kultúrnym a detským programom. Prostredníctvom domácich i medzinárodných koncertov, vystúpení gospelových zborov či adventnej hre na trúbku na veži zabudnete na predvianočný stres a ponoríte sa do príjemnej vianočnej nálady...

Program:
V skorých ranných hodinách odchod z Bardejova s nástupmi po trase do Viedne s bezpečnostnými prestávkami. 0 cca 10 hod. príchod do Viedne, 2,5-hodinová návšteva priestranstva a záhrad zámku Schönbrunn, niekdajšieho sídla Habsburgovcov, kde si v imperiálnej atmosfére môžete na vianočných trhoch pozrieť a zakúpiť tradičné remeselné výrobky, ručne vyrobené ozdoby na stromček, jasličky a rôzne darčeky z prírodných materiálov.
V rámci voľna odporúčame fakultatívne navštíviť zámok alebo ZOO a na zohriatie ochutnať tradičný vianočný punč. Podujatie sprevádza bohatý kultúrny program.
O cca 12.30 hod. presun autobusom do historického centra mesta, nasleduje prehliadka najznámejších pamiatok mesta, návšteva vianočných trhov ,,Christkindlmarkt“ na Radničnom námestí a Vianočnej dedinky medzi Prírodovedným a Umelecko-historickým múzeom na Maria-Theresia-Platz, individuálne voľno – možnosť návštevy jednotlivých múzeí a historických pamiatok, ako aj shopping po Maria-Hilfe-Strasse.
O cca 20.30 hod. odchod z Viedne späť na Slovensko.

Zmena programu a trasy vyhradená.
Cena zahŕňa
dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcovské služby, poistenie insolventnosti CK, vstupný poplatok do víkendovej adventnej Viedne
Cena nezahŕňa
komplexné cestovné poistenie Allianz: 2,09 €/deň; miestenka: 5 €/osoba; vstupné: zámok Schönbrunn s audiosprievodcom v ČJ: Imperial tour: 14,20 € dosp./13,20 € študenti do 25 r. s preukazom/10,50 € deti do 18 r., (v prípade záujmu nutnosť objednať a zaplatiť vopred!), Umelecko-historické múzeum: 15 € dosp./zdarma do 19 r., Albertina: 12,90 € dosp./zdarma do 19 r.;

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK