Adventný Krakow a Wieliczka, Poľsko, Malopolsko, 26.11.2017, Bez stravy

Adventný Krakow a Wieliczka

Adventný Krakow a Wieliczka
Termín:
26.11.2017 – 26.11.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59219138
30 € Konečná cena

Stravovanie
vlastné
Doprava
autobusová - klimatizovaný autobus zn. Mercedes

Trasa:

Nástupné miesta: Bardejov, Prešov
Nástupné miesta za príplatok 5 €: Košice, Michalovce, Humenné, Vranov nad Topľou pri minimálnom počte 4 osoby

Pre ucelené kolektívy termín a trasa podľa želania.
Program
1 – dňový poznávací zájazd do slávneho kráľovského mesta Krakow s prehliadkou soľnej bane z 13. storočia vo Wieliczke a účasťou na adventnej sv. omši v jej podzemnej katedrále.

Program:
V skorých raných hodinách sa najprv zúčastníme adventnej svätej omše v nádhernej podzemnej katedrále soľnej bane vo Wieliczke. Potom pokračujeme so slovensky hovoriacou
akreditovanou sprievodkyňou v prehliadke svetového unikátu v podzemí – soľné bane, poľsky Kopalnia Soli“, ktoré nepretržite pracujú od 13. stor. a sú jednou z najvyhľadávanejších atrakcií Krakowa (zapísané v UNESCO).
Napoludnie sa presunieme do centra Krakowa a tu počas cca 2,5 hodín budeme spoznávať kráľovské a kedysi aj hlavné mesto Krakow s krakowskou sprievodkyňou. Prezrieme si najzaujímavejšie historické pamiatky presláveného poľského mesta (rezervácia UNESCO) ako je: Jagelowská univerzita, bašta Barbakán, Floriánska brána, Hlavné námestie, ktoré sa svojim architektonickým riešením a zaujímavými budovami radí k najkrajším námestiam v Európe, Mariánska bazilika s gotickým oltárom, stredoveká budova Sukiennice, stredoveké opevnenie či kráľovský zámok Wawel, kde sa nachádzajú cennosti poľských kráľov. Počas osobného voľna vás pôsobivá adventná atmosféra a vôňa tradičných vianočných trhov ponorí do príjemnej vianočnej nálady...
Pobyt v Krakowe ukončíme večerným návratom späť na Slovensko.

Zmena programu a trasy vyhradená.
Cena zahŕňa
dopravu klimatizovaným autobusom, profesionálne služby domáceho sprievodcu v SJ v Krakowe a vo Wieliczke, služby technického sprievodcu, poistenie insolventnosti CK, vstup na sv. omšu v soľnej bani

Povinný príplatok: vstupné do Wieliczky: 84 zl/osoba v skupine, 64 zl/študenti do 26 rokov s platným preukazom (nutné uhradiť vopred)
Cena nezahŕňa
komplexné cestovné poistenie Allianz - 2,09 €/os., miestenka: 5 €/osoba

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK