Česko - Slovensko, Česká republika, 19.11.2018, Raňajky
Česko - Slovensko
Termín:
19.11.2018 – 19.11.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň / 0 nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:62801804
od 59 € Príplatky v cenníku

UŽI SI NAŽIVO ČESKO-SLOVENSKÝ DUEL LIGY NÁRODOV

Aj vy ste fanúšikom slovenskej futbalovej reprezentácie? Prípadne plánujete potešiť blízku osobu futbalovým darčekom? Tak neváhajte, poďte s nami a podporte hlasivkami Slovensko v ďalšom atraktívnom zápase Ligy národov na štadióne proti domácemu Česku. Komu sa podarí prebojovať do play off o účasť na ME 2020? Užite si jedinečnú atmosféru reprezentačných duelov a vychutnajte si  naživo výkony hráčov ako Matúš Kozáčik, Martin Škrteľ, Milan Škriniar, Stano Lobotka, Marek Hamšík, Adam Nemec a iní.


 
#gallery-29 {
margin: auto;
}
#gallery-29 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 100%;
}
#gallery-29 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-29 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */


Slovensko do toho!!


Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK