Continental – Happy Land, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 6.7.2018, Polpenzia
Continental – Happy Land
Termín:
6.7.2018 – 17.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:12 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:63116523
od 359 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Continental – Happy Land
Popis
Príjemný hotel situovaný uprostred zeleného píniového lesa v najobľúbenejšou bulharskom letovisku, len 200 m od krásnej piesočnatej pláže, vhodný pre všetky vekové kategórie.
Poloha
Hotel má výbornú polohu v tichej južnej časti najpopulárnejšieho bulharského letoviska Slnečné pobrežie, uprostred píniového parku, cca 200 m od najbližšej pláže, v 1. línii, iba 30 m od piesočných dún.
Centrum Slnečného pobrežia je len 10 minút chôdze od hotela, ale pre klientov je autobusová zastávka priamo pri hoteli, kde stojí autobus, ktorým sa možno dostať do centra, rovnako aj do starého historického mesta Nessebar.
Ubytovanie
Pohodlné 2-lôžkové izby s možnosťou 3. pevnej postele ako prístelky sú účelne zariadené s vlastným sociálnym zariadením so sprchovým kútom, klimatizáciou (v cene), TV/SAT, balkónom s výhľadom na bazén, telefónom a chladničkou. V hoteli sú možné aj izby s 2 prístelkami, ktoré sú vhodné pre deti do 12 rokov.
Vybavenie a služby
Hotel disponuje vstupnou halou s recepciou, 2 bazénmi (z toho jeden detský), reštauráciou s príjemnou letnou terasou a barom pri bazéne. K vybaveniu hotela patrí aj konferenčná sála, lekárske centrum, parkovisko a športové ihriská (basketbal, volejbal, futbal). Pre klientov sú k dispozícii bezpečnostné schránky, úschovňa batožiny, požičovňa áut a bezplatná WiFi zóna v priestoroch recepcie. V blízkosti hotela sú supermarkety, reštaurácie a obchodíky so suvenírmi.
Stravovanie
POLPENZIA alebo ALL INCLUSIVE LIGHT podávané priamo v hotelovej reštaurácii.

V prvý deň nástupu na pobyt večera, v deň odchodu raňajky.
POLPENZIA: raňajky a večere formou bufetu; možnosť doobjednať alkoholické nápoje k večeri (víno, pivo)
ALL INCLUSIVE LIGHT: raňajky, obedy a večere formou bufetu + nápoje (alko, nealko) k jedlám
Doprava
autobusová - klimatizovaným autobusom s plnou výbavou zn. Mecedes

Dopravu zabezpečíme po trase:
Bardejov, Prešov, Košice + ZVOZ ZDARMA (min. 10 osôb z jedného smeru): Snina, Humenné, Strážske, Michalovce, Trebišov - Hriadky a Vranov nad Topľou

Prvý a posledný deň je výmenný a je určený k preprave.
Cena zahŕňa
9 x hotelové ubytovanie v klimatizovaných izbách s polpenziou, doprava klimatizovaným autobusom, delegačný servis, poistenie insolventnosti CK, lehátka a slnečníky pri bazéme + povinné príplatky: pobytová taxa
Cena nezahŕňa
komplexné cestovné poistenie, miestenka
Zľavy
Skupinové zľavy:
Veľké zľavy poskytujeme pre skupiny nad 20 osôb s osobami zdarma podľa dohody.

Zaplatením 100% ceny zájazdu vám garantujeme zachovanie ceny zájazdu v prípade akýchkoľvek menových zmien a zvýšenia ceny paliva. Zľavy nie je možné kombinovať, pokiaľ nie je uvedené inak. Zľavy sa nevzťahujú na last minútové zájazdy a vyhlásené akcie.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK