Depandance Lola, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, Agios Georgios sever, 18.6.2018, Bez stravy
Depandance Lola
LM
Termín:
18.6.2018 – 25.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61115720
od 340,11 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Stredisko
Agios Georgios - malé a pokojné letovisko na severozápade ostrova Korfu s nádhernou, viac než 2 km dlhou piesočnatou plážou je vhodné pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí uprednostňujú pokojnú dovolenku a spoznávanie ostrova. V Agios Georgios sú počas celého leta otvorené obchody, reštaurácie, taverny a fast foody. Motorovým člnom odporúčame zájsť do blízkych vyhľadávaných stredísk Paleokastritsa a Arillas. Krásnou prechádzkou sa dostanete na mys Afionas, odkiaľ je nádherný výhľad na celú zátoku.
Poloha
iba 30 m od jednej z najkrajších piesočnatých pláží ostrova Korfu, od ktorej ho oddeľuje iba prístupová komunikácia. Stredisko sa rozprestiera na severozápade ostrova. Od hlavného mesta Kerkyra a letiska je ubytovanie vzdialené cca 33 km.

Popis
príjemné, jednoduchšie, ale priestrannejšie ubytovanie štúdiového typu je súčasťou hotelového komplexu Alkyon, kde klienti môžu využívať všetky služby hotela.
VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, priestranná klimatizovaná reštaurácia s barom, bazén so sladkou vodou s malebným výhľadom na záliv a more, bar pri bazéne, detský bazén, detské ihrisko, obchod.

Ubytovanie
Typy izieb:
• klimatizované dvojlôžkové štúdiá s možnosťou 1 – 2 prísteliek (prístelka je skladacie turistické lôžko, preto je vhodné zvážiť komfort pri ubytovaní dospelej osoby na prístelke).
• klimatizované apartmány. Apartmán sa skladá zo samostatnej spálne pre 2 osoby na pevnom lôžku a obývacej izby, kde je umiestnený aj kuchynský kút. V obývacej izbe je umiestnený rozkladací gauč pre max 2 osoby + 1 prístelka rozkladacie turistické lôžko vhodné len pre dieťa.
Vybavenie:
klimatizácia (za poplatok 5,-€/den, platí sa na mieste), kúpeľňa, sociálne zariadenie, kuchynský kútik, SAT TV, chladnička, balkón resp. terasa, detská postieľka na vyžiadanie zadarmo.

Stravovanie
bez stravy, za príplatok - polpenzia formou bufetu - rozšírené kontinentálne raňajky a večere formou bufetu bez nápojov alebo all inclusive. V rámci all inclusive sa podávajú aj obedy formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dna v bare pri bazéne v čase 10:00 - 19:00 hod., neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov, káva, čaj, pivo a i. v čase 10:00 - 21:00 hod. Zmrzlina sa podáva v čase 10:00 - 18:00 hod.

Pláž
piesočnatá pláž bola ocenená modrou vlajkou pre svoju krásu a čistotu, je v nádhernom zelenom zálive a má pozvoľný vstup do mora. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok.

Internet
Wi-Fi pripojenie v priestoroch recepcie hotela Alkyon a reštaurácie zadarmo.

Šport a zábava
vodné športy na pláži, možnosti fakultatívnych výletov, spoznávanie ostrova individuálne (požičanie skútrov, motoriek, resp. osobných automobilov za výhodné ceny). Autobusová zastávka je priamo pred hotelom, a tak sa ľahko dopravíte napríklad do hlavného mesta Kerkyra či do iných prímorských centier. V letovisku sú reštaurácie a niekoľko barov, nočných klubov s hudbou do skorých ranných hodín.
Názor CK
Vzhľadom na vysoký dopyt v predošlých sezónach, sa nám aj na rok 2018 podarilo zabezpečiť pre Vás depandance hotela Alkyon – štúdiá a apartmány Lola, ktoré poskytujú väčšie pohodlie, priestor a kuchynku (v prípade ak ju chcete využívať). Veľkou výhodou je poloha depandance na jednej z najkrajších pláží tohto zeleného ostrova. Ocenia ho klienti, pre ktorých je dôležité mat postarané o stravu a nápoje počas celého dna, teda all inclusive za výhodnú cenu. Ak plánujete počas dovolenky poznávať ostrov a menej sa zdržiavať na pláži, môžete si zaplatiť iba samotné ubytovanie a stravovať sa individuálne alebo sa rozhodnete pre polpenziu v hotelovej reštaurácii.
KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Klientom, ktorí sú menej nároční, ale uprednostnia polohu a výbornú cenu pred inými výberovými kritériami. Je vhodný aj pre rodiny s 1 - 2 deťmi, pretože štúdiá sú priestrannejšie, a tiež aj kvôli bezpečnej pláži s piesčitým dnom a pozvoľným vstupom do mora. Bazény pred hotelom sú ďalším bonusom pre deti ak ich uprednostnia pred morom.

OFICIÁLNE HODNOTENIE: **
Základná cena zahŕňa
- 7x ubytovanie bez stravy,
- letenka na trase Košice - Kerkyra - Košice,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH.
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, transfer, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy)
  189,00 € osoba nad 2 roky 
    45,00 € die ťa do 2 rokov
- palivový príplatok: 20,00 € / osoba nad 2 roky (platné od 18.05.2018)
- komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň
  alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň
- pobytovú taxu - platí sa na mieste
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK