Dom Maté, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Gradac, 25.6.2018, Polpenzia
Dom Maté
Termín:
25.6.2018 – 5.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:63257685
383,50 € od 350 € Konečná cena

Popis
Jednoduchšie, no účelne zariadené ubytovanie oceníte najmä pre jeho veľmi príjemných a láskavých hostiteľov. Dom sa nachádza hneď vedľa domu ŽARKO, cca 350 m od pláže, v tichej časti letoviska Gradac.
Ubytovanie
Poskytované je na 1. poschodí tohto domu. K dispozícií sú 3 izby s vlastným sociálnym zariadením a spoločnou kuchyňou. Jedna dvojlôžková izba má okno obrátené na Biokovo a vonkajšiu vstupnú terasu na more. Dve samostatné trojposteľové izby majú malú predsieň s chladničkou a balkóny s nádherným výhľadom na more.
Tip
Náš názor: vhodné pre všetky vekové kategórie k čomu prispievajú jeho majitelia
Stravovanie
individuálne alebo chorvátska POLPENZIA, resp. VEČERA formou bufetu v hoteli SUNCE ležiacom priamo pri nádhernej pláži (cca 10 – 12 minút chôdze) alebo v hoteli LAGUNA (cca 300 m - viac info v CK)

Pobyt začína večerou, končí raňajkami.
Možnosť doobjednania si nápojov k večeri (0,50 l piva, alebo 0,33 l vína alebo 0,50 l minerálky).
Po večeri v hoteli Sunce cca 5 x do týždňa Dalmatínsky večer.
Doprava
autobusová - klimatizovaným autobusom s plnou výbavou zn. Mercedes

Dopravu zabezpečíme po dvoch trasách, a to:
Trasa A: Bardejov, Prešov, Košice + ZVOZ ZDARMA (min. 10 osôb z jedného smeru): Snina, Humenné, Michalovce, Trebišov - Hriadky, Vranov nad Topľou
Trasa B: Bardejov, Prešov, Levoča, Poprad, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Banská Bystrica, Zvolen + ZVOZ ZDARMA (min. 10 osôb z jedného smeru): Košice, Snina, Humenné, Michalovce, Trebišov - Hriadky, Vranov nad Topľou

Trasy sú orientačné. V prípade neobsadenia trasy B alebo nedostatočného počtu klientov, pôjde automaticky trasa A.

Prvý a posledný deň je výmenný a je určený k preprave.
Cena zahŕňa
7, 8 alebo 9 x ubytovanie, služby delegáta, poistenie insolventnosti, posteľná bielizeň, spotreba vody a el. energie, záverečné upratovanie
Cena nezahŕňa
povinné príplatky: doprava klimatizovaným autobusom, pobytová taxa
nepovinné príplatky: polpenzia, príp. večera, komplexné cestovné poistenie, miestenka
Zľavy
Skupinové zľavy:
Veľké zľavy poskytujeme pre skupiny nad 20 osôb s osobami zdarma podľa dohody.

Zaplatením 100% ceny zájazdu vám garantujeme zachovanie ceny zájazdu v prípade akýchkoľvek menových zmien a zvýšenia ceny paliva. Zľavy nie je možné kombinovať, pokiaľ nie je uvedené inak. Zľavy sa nevzťahujú na last minútové zájazdy a vyhlásené akcie.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK