Haris, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Hersonissos, 12.9.2018, Bez stravy
Haris
LM
Termín:
12.9.2018 – 19.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:63377201
od 392,30 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: HARIS APARTMENTS
Popis
Vzdialenosť od letiska: 23km

Najbližšie mesto (km): Hersonissos 500m

Typ pláže: piesočnato – kamienková

Vzdialenosť od pláže: 250m
Základné informácie
Haris Studios and Apartments, je malý rodinný komplex, vhodný pre páry, rodiny a malé skupiny priateľov, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku a výhodné ubytovanie. V blízkosti je  veľký výber reštaurácií, taverien, kaviarní a supermarketov. Centrum zábavy je vzdialené len 500 metrov, s množstvom barov a klubov. Zlaté piesočnaté pláže sú ľahko dostupné.
Poloha
Hotel sa nachádza 23 km od medzinárodného letiska v Heraklione, 500m od centra Hersonissos.
Vybavenie izieb
Apartmány sú vybavené kúpeľňou/WC, kuchynkou, kanvicou, mini chladničkou, Wi- fi pripojenie. Klimatizácia a trezor sú za poplatok.
Pláž
Verejná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 250m od hotela, oddelená pobrežnou komunikáciou. Ležadlá a slnečníky sú za poplatok.
Strava
Hosťom je k dispozícií raňajková miestnosť a snack bar pri bazéne.
Pre deti
Detská postieľka na vyžiadanie.
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie bez stravy alebo s raňajkami formou otvoreného bufetu.
Web
http://haris-apartments-hersonissos-gr.book.direct/en-gb
Dôležité informácie
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK