Kúpele Lúčky - depandance Cyril, Slovensko, 29.3.2018, Plná penzia

Kúpele Lúčky - depandance Cyril starstarstar

Kúpele Lúčky - depandance Cyril
Termín:
29.3.2018 – 2.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:62110022
od 280 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Popis, poloha
Kúpele Lúčky ležia v horskej, na juh otvorenej doline, pod úbočím Choča, na rozhraní Oravy a Liptova, v nadmorskej výške 621 m. Nachádzajú sa vo vzdialenosti 14 km na severovýchod od Ružomberka, vzdialeného 280 km od hlavného mesta Bratislava na trase Bratislava – Žilina – Košice. Kúpele sa nachádzajú v tichom horskom prostredí a sú vhodné pre všetkých ktorí si chcú oddýchnuť od každodenného rušného života.
Kúpeľná liečba v Lúčkach patrí medzi najefektívnejšie liečebné metódy. Podstata všetkých balneologických metód je v nešpecifickom, všeobecnom účinku, ktorý ovplyvňuje celkový stav klienta a hrá kladnú úlohu pri procese uzdravenia najmä preladením vegetatívnych funkcií organizmu.
Od roku 1950 sa kúpele špecializovali len na liečbu ženských a onkologických ochorení, ale v roku 2005 sa znovu vrátili k liečbe ochorení pohybového ústrojenstva. V roku 2008 pribudla k dovtedy liečeným indikáciám aj liečba chorôb z povolania.V rámci liečenia ochorení pohybového ústrojenstva majú kúpele vhodné podmienky aj na prevenciu a liečbu osteoporózy. V kúpeľoch sa liečia tiež choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest. Minerálna voda z prameňov HGL – 3 a BJ – 101 (Valentína) sa používa vo všetkých bazénoch a separátnych kúpeľoch. Je vhodná súčasne aj na pitie a je prístupná nielen ubytovaným hosťom ale aj širokej verejnosti.
Pre širokú verejnosť sú k dispozícii cez pracovné dni odborné ambulancie: gynekologická, ortopedická a ambulancia fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie.
Klienti sa môžu ubytovať v ubytovacích zariadeniach rozličných kategórií, a to v apartmánoch a izbách v Kúpeľnom hoteli Choč***, v Dependenciách Adam***, Barbora***,Cyril*** a Liptov***. Od júla 2009 je v prevádzke Dependance MAJA***, ktorým sa zvýšila ubytovacia kapacita kúpeľov o 38 lôžok. V roku 2013 bol kompletne zrekonštruovaný Dependance Liptov***, kde pribudlo nové Wellness - soľná jaskyňa mokrá aj suchá, jacuzzi so slanou vodou pripravenou z morskej soli, fínska sauna, infrasauna a ochladzovacia kaďa.
V roku 2008 kúpele vybudovali nový, celoročne otvorený AQUA – VITAL PARK, ktorého súčasťou je sedací bazén s liečivou termálnou minerálnou vodou s teplotou 36 °C – 38 °C, rekreačný bazén s teplotou vody 28 °C – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové sedadlá, protiprúd, vzduchové lehátka, vodná čaša, masážne trysky, chrliče vody, podhladinové osvetlenie) a saunový svet (fínska sauna, mentolová sauna, rímsky parný kúpeľ, Kneippov kúpeľ a tepidárium). K dispozíí je aj delený vnútorný minerálny liečivý bazén s teplotou vody 33 –35 °C. Súčasťou AQUA – VITAL Parku je Snack bar so širokou ponukou jedál a nápojov systém a la carte a banketka pre uzavreté spoločnosti.
Kúpele sú vhodné pre všetky vekové kategórie, ponúkajú rôzne druhy pobytov – liečebné, liečebno-preventívne, víkendové, seniorské, programové pre ženy a pre mužov, turistické, pobyty zamerané na liečbu osteoporózy, lyžiarske, redukčné, silvestrovské, veľkonočné.
Vedenie spoločnosti sa snaží prispôsobovať svoju ponuku požiadavkám svojich zákazníkov a pre zvýšenie ich záujmu robí rozličné akcie.
Každoročným zvyšovaním kvality poskytovaných služieb sa kúpeľom darí prilákať čoraz väčšie množstvo zákazníkov, pretože všade vo svete platí, že „najlepšia reklama je spokojný klient“.
Ubytovanie
Izby v Dependance prešli kompletnou rekonštrukciou v r. 2012. Ubytovanie je možné v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách. Všetky dvojlôžkové izby majú k dispozícii balkón. Izby sú vybavené kúpelňou so sprchovacím kútom, WC, TV, telefónom, chladničkou a pripojením na internet. Vzdialenosť Dependance Cyril od Kúpeľného hotela Choč je cca 100 metrov. Pobyt so zvieraťom nie je zo zdravotných dôvodov v kúpeľoch možný.
Program zájazdu
Veľkonočný pobyt zahŕňa:
ubytovanie na 4 noci, plnú penziu formou bufetových stolov, 5 vstupov do bazénov podľa výberu (2 hodiny vonkajšie bazény alebo 1 hodina vnútorný bazén), 5 liečebných procedúr. Pobyt začína večerou a končí obedom.
Procedúruy poskytnuté v rámci pobytu (s možnosťou lekárskej konzultácie):
2x klasická masáž, 1x minerálna vaňa, 1x parafín, 1x soľná jaskyňa
Bonusy:
Prípitok pri prvej večeri, veľkonočná večera s veľkonočným menu, výstava a predaj maľovaných vajíčok, 1 vstup do vitálneho sveta za pobyt pre osoby nad 14r., zľavová karta Liptov Region Card, deti do 6r zadarmo so stravou a vstupmi do bazéna, deti od 6 do 12r. (vrátane) majú 20%zľavu -2 vaňové procedúry, 1 soľnú jaskyňu a bazény, doplatok za 1/1 izbu je 20€/noc.
V prípade polpenzie je zľava z pobytu 5%.
Cena zahŕňa
Silvestrovský pobyt zahŕňa:
ubytovanie na 4 noci, plnú penziu formou bufetových stolov, konzultácie s lekárom, 4 vstupy do bazénov podľa výberu (2 hodiny vonkajšie bazény alebo 1 hodina vnútorný bazén), 5 liečebných procedúr, slávnostná silvestrovská večera, fľaša sektu a fľaša vína, druhá večera - bufetové stoly, silvestrovská zábava s kultúrrnym programom. Pobyt začína obedom a končí raňajkami. Izbu je potrebné opustiť v deň odchodu 1.1.2018 do 13:00 hod., v deň odchodu 2.1.2018 do 10:00 hod.
V prípade polpenzie je zľava z pobytu 5%.
Cena nezahŕňa
Daň z ubytovania podľa platného VZN 1,00 €/deň (osoba od 14 rokov) nie je zahrnutá v cene a platí sa v deň nástupu na recepcii.
Poznámka
Bonusy:
Prípitok pri prvej večeri, veľkonočná večera s veľkonočným menu, výstava a predaj maľovaných vajíčok, 1 vstup do vitálneho sveta za pobyt pre osoby nad 14r., zľavová karta Liptov Region Card, deti do 6r zadarmo so stravou a vstupmi do bazéna, deti od 6 do 12r. (vrátane) majú 20%zľavu -2 vaňové procedúry, 1 soľnú jaskyňu a bazény, doplatok za 1/1 izbu je 20€/noc.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK