Kúpele Lúčky - hotel Choč, Slovensko, 29.3.2018, Plná penzia

Kúpele Lúčky - hotel Choč starstarstar

Kúpele Lúčky - hotel Choč
Termín:
29.3.2018 – 2.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Plná penzia
Číslo termínu:62110027
od 300 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Popis, poloha
Kúpele Lúčky ležia v horskej, na juh otvorenej doline, pod úbočím Choča, na rozhraní Oravy a Liptova, v nadmorskej výške 621 m. Nachádzajú sa vo vzdialenosti 14 km na severovýchod od Ružomberka, vzdialeného 280 km od hlavného mesta Bratislava na trase Bratislava – Žilina – Košice. Kúpele sa nachádzajú v tichom horskom prostredí a sú vhodné pre všetkých ktorí si chcú oddýchnuť od každodenného rušného života.
Kúpeľná liečba v Lúčkach patrí medzi najefektívnejšie liečebné metódy. Podstata všetkých balneologických metód je v nešpecifickom, všeobecnom účinku, ktorý ovplyvňuje celkový stav klienta a hrá kladnú úlohu pri procese uzdravenia najmä preladením vegetatívnych funkcií organizmu.
Od roku 1950 sa kúpele špecializovali len na liečbu ženských a onkologických ochorení, ale v roku 2005 sa znovu vrátili k liečbe ochorení pohybového ústrojenstva. V roku 2008 pribudla k dovtedy liečeným indikáciám aj liečba chorôb z povolania.V rámci liečenia ochorení pohybového ústrojenstva majú kúpele vhodné podmienky aj na prevenciu a liečbu osteoporózy. V kúpeľoch sa liečia tiež choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest. Minerálna voda z prameňov HGL – 3 a BJ – 101 (Valentína) sa používa vo všetkých bazénoch a separátnych kúpeľoch. Je vhodná súčasne aj na pitie a je prístupná nielen ubytovaným hosťom ale aj širokej verejnosti.
Pre širokú verejnosť sú k dispozícii cez pracovné dni odborné ambulancie: gynekologická, ortopedická a ambulancia fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie.
Klienti sa môžu ubytovať v ubytovacích zariadeniach rozličných kategórií, a to v apartmánoch a izbách v Kúpeľnom hoteli Choč***, v Dependenciách Adam***, Barbora***,Cyril*** a Liptov***. Od júla 2009 je v prevádzke Dependance MAJA***, ktorým sa zvýšila ubytovacia kapacita kúpeľov o 38 lôžok. V roku 2013 bol kompletne zrekonštruovaný Dependance Liptov***, kde pribudlo nové Wellness - soľná jaskyňa mokrá aj suchá, jacuzzi so slanou vodou pripravenou z morskej soli, fínska sauna, infrasauna a ochladzovacia kaďa.
V roku 2008 kúpele vybudovali nový, celoročne otvorený AQUA – VITAL PARK, ktorého súčasťou je sedací bazén s liečivou termálnou minerálnou vodou s teplotou 36 °C – 38 °C, rekreačný bazén s teplotou vody 28 °C – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové sedadlá, protiprúd, vzduchové lehátka, vodná čaša, masážne trysky, chrliče vody, podhladinové osvetlenie) a saunový svet (fínska sauna, mentolová sauna, rímsky parný kúpeľ, Kneippov kúpeľ a tepidárium). K dispozíí je aj delený vnútorný minerálny liečivý bazén s teplotou vody 33 –35 °C. Súčasťou AQUA – VITAL Parku je Snack bar so širokou ponukou jedál a nápojov systém a la carte a banketka pre uzavreté spoločnosti.
Kúpele sú vhodné pre všetky vekové kategórie, ponúkajú rôzne druhy pobytov – liečebné, liečebno-preventívne, víkendové, seniorské, programové pre ženy a pre mužov, turistické, pobyty zamerané na liečbu osteoporózy, lyžiarske, redukčné, silvestrovské, veľkonočné.
Ubytovanie
Ubytovanie v dvojlôžkových rekonštruovaných izbách s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené kúpelňou so sprchovacím kútom, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, telefónom a pripojením na internet.
V Kúpeľnom hoteli Choč sa nachádzajú 4 apartmány, ktorých súčasťou je obývacia izba, spálňa, malý kuchynský kút s vybavením, chladnička. Kúpelňa má sprchovací kút. V apartmánoch je pripojenie na internet. Pobyt so zvieraťom nie je zo zdravotných dôvodov v kúpeľoch možný.
Program zájazdu
Veľkonočný pobyt zahŕňa:
ubytovanie na 4 noci, plnú penziu formou bufetových stolov, 5 vstupov do bazénov podľa výberu (2 hodiny vonkajšie bazény alebo 1 hodina vnútorný bazén), 5 liečebných procedúr. Pobyt začína večerou a končí obedom.
Procedúruy poskytnuté v rámci pobytu (s možnosťou lekárskej konzultácie):
2x klasická masáž, 1x minerálna vaňa, 1x parafín, 1x soľná jaskyňa
Cena zahŕňa
Silvestrovský pobyt zahŕňa:
ubytovanie na 4 noci, plnú penziu formou bufetových stolov, konzultácie s lekárom, 4 vstupy do bazénov podľa výberu (2 hodiny vonkajšie bazény alebo 1 hodina vnútorný bazén), 5 liečebných procedúr, slávnostná silvestrovská večera, fľaša sektu a fľaša vína, druhá večera - bufetové stoly, silvestrovská zábava s kultúrrnym programom. Pobyt začína obedom a končí raňajkami. Izbu je potrebné opustiť v deň odchodu 1.1.2018 do 13:00 hod., v deň odchodu 2.1.2018 do 10:00 hod.
V prípade polpenzie je zľava z pobytu 5%.
Cena nezahŕňa
Daň z ubytovania podľa platného VZN 1,00 €/deň (osoba od 14 rokov) nie je zahrnutá v cene a platí sa v deň nástupu na recepcii.
Pri pobytoch:
a) Víkendový pobyt Kryštál 2017:
*doplatok za neobmedzený vstup do vonkajších bazénov: 5€ os./noc
*doplatok za neobmedzený vstup do vonkajších bazénov + sáun: 7€ os./noc
Poznámka
Bonusy:
Prípitok pri prvej večeri, veľkonočná večera s veľkonočným menu, výstava a predaj maľovaných vajíčok, 1 vstup do vitálneho sveta za pobyt pre osoby nad 14r., zľavová karta Liptov Region Card, deti do 6r zadarmo so stravou a vstupmi do bazéna, deti od 6 do 12r. (vrátane) majú 20%zľavu -2 vaňové procedúry, 1 soľnú jaskyňu a bazény, doplatok za 1/1 izbu je 20€/noc.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK