MANZ I, Bulharsko, Burgas, Pomorie, 29.8.2018, Bez stravy
MANZ I
LM
Termín:
29.8.2018 – 5.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61471569
od 329,55 € Konečná cena

Popis
Vzdialenosť od letiska: 12 km

Najbližšie mesto (km): Pomorie  100 m

Typ pláže: piesočná

Vzdialenosť od pláže: 300 m
Základné informácie
Hotel kategórie 2* sa nachádza v stredisku  Pomorie, 300 m od pláže  a 100 m od centra. Hotel má 12 izieb 1 apartmán (4 poschodia),  bol postavený v roku 1997, v roku 2016 prešiel rekonštrukciou. Trezor je k dispozícii na  recepcii  za poplatok. Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v súkromných priestoroch bezplatne.     
Poloha
Hotel sa nachádza 12 km od letiska v Burgase.     
Vybavenie izieb
Hotel poskytuje ubytovanie v štandardných izbách a 1 apartmáne. Všetky ubytovacie jednotky majú balkón. Izby aj apartmán sú vybavené  klimatzáciou, TV a telefónom, fénom a chladničkou. K dispozícii je kompletne vybavená kuchynka, kúpeľňa s WC a sprchou, trezor a Wi-Fi bez poplatku. Izby sú upratované denne.  

   
Pláž
Pláž sa nachádza 300 m od hotela. Hotel neposkytuje plážové osušky.  

   
Strava
Hotel ponúka samostatné ubytovanie, ubytovanie s raňajkami alebo polpenziu.

   
Pre deti
Deťom je k dispozícii detská postieľka na vyžiadanie (za poplatok), bazén s oddelenou časťou pre deti a detská stolička v apartmánoch, detské ihrisko.   

   
Koncept
Hotel ponúka samostatné ubytovanie, ubytovanie s raňajkami alebo polpenziu. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.  

    
Web
www.hotel-manz.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK