Neodolateľné Toskánsko, Taliansko, Toskánsko, 24.5.2018, Polpenzia

Neodolateľné Toskánsko

Neodolateľné Toskánsko
Termín:
24.5.2018 – 28.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:62741954
od 285 € Konečná cena

Stravovanie
polpenzia
Doprava
autobusová - klimatizovaný autobus zn. Mercedes

Trasa: Bardejov – Prešov – Levoča – Poprad – Liptovský Mikuláš – Ružomberok – Martin –
Žilina – Považská Bystrica – Trenčín – Trnava – Bratislava – Taliansko a späť

Zvoz za príplatok 8 €: Košice, Michalovce, Humenné, Vranov nad Topľou, Trebišov, Snina (pri min. počte 4 osoby)

Pre ucelené kolektívy termín a trasa podľa želania.
Program
5 - DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD DO OČARUJÚCICH MIEST TOSKÁNSKA ZNÁMYCH SVOJIMI ARCHITEKTONICKÝMI A KULTÚRNYMI PAMIATKAMI, KULINÁRSKYMI ŠPECIALITAMI A VÍNAMI SO ZASTÁVKOU V „CITTÀ DELLA MUSICA" – BOLOGNI

Program:
1. deň: popoludňajší odchod z Bardejova s nástupmi po trase, nočná jazda s pravidelnými prestávkami.
2. deň: ráno navštívime najprv pôvabnú BOLOGNU (UNESCO) – dnes jedno z najbohatších talianskych miest s vysokým životným štandardom, nazývané aj Červená Bologna, pre jej unikátne stredoveké centrum, kde je zastúpená gotika, renesancia aj baroko. Mesto je sídlom prvej právnickej univerzity a jednej z troch prvých univerzít v Európe vôbec. Medzi jej významných absolventov patril i napr. Mikuláš Koperník. V roku 2006 sa stalo Európskym hlavným mestom kultúry a Unescom bolo vyhlásené za "città della musica" pre bohatú hudobnú tradíciu.
Po celodennej prehliadke a osobnom voľne presun na ubytovanie v okolí Florencie, večera a nocľah.
3 deň: po raňajkách presun do prvého toskánskeho mesta po našej trase – PISY (UNESCO) – pešia prehliadka mesta so svetoznámou šikmou románskou vežou a unikátnou katedrálou.
Nasleduje cca 1,5-hodinový transfer do SAN GIMIGNANO (UNESCO) – atraktívne toskánske mestečko známe svojou vínnou révou a jedinečnou stredovekou architektúrou s 15 vežami a hradbami. Prehliadka historického centra, potom ochutnávka skvelého toskánskeho vína a „virgin“ olivového oleja.
Ďalej pokračujeme do neďalekého unikátneho stredovekého mestečka MONTERIGGIONI, ktoré od r. 1214 slúžilo ako strategické obranné opevnenie Sieny pred ich dávnymi rivalmi z Florencie.
Návrat na ubytovanie, večera, nocľah.
4. deň: po raňajkách presun do FLORENCIE (UNESCO) – jedno z najkrajších miest sveta, kolísky renesancie, talianskych klasikov a umelcov ako Botticelli, Michelangelo a Leonardo da Vinci. Prehliadka stredovekého bohatstva umenia a architektúry.
V popoludňajších hodinách osobné voľno, večer odchod na Slovensko.
5. deň: príchod do Bardejova vo večerných hodinách.

Zmena programu a trasy vyhradená.
Cena zahŕňa
dopravu klimatizovaným autobusom, 2 x hotelové ubytovanie s polpenziou, sprievodcovské služby s prehliadkou podľa programu bez vstupov, ochutnávka vína a olivového oleja, poistenie insolventnosti CK

Povinné príplatky: pobytová taxa na mieste (cca 2 €/os./noc); presun vlakom: cca 1,50 €/osoba/jazda
Cena nezahŕňa
KCP UNIQA Extra 11 €/os./pobyt, resp. Komfort 9 €/os./pobyt; miestenka: 5 €/osoba; 1-lôžková izba: 72 €/2 noci/osoba

Zájazd sa uskutoční pri min. počte 35 osôb.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK