Occidental Miramar La Habana, Kuba, Havana, 23.5.2018, Raňajky

Occidental Miramar La Habana starstarstarstar

Occidental Miramar La Habana
Termín:
Načítavam ... 23.5.2018 – 30.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:57757170
od 336 € Konečná cena
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • Wellness
  • Športové aktivity

V skratke o hoteli

Exkluzívny mestský hotel Memories Miramar La Habana má výhodnú polohu vzhľadom na blízkosť centra mesta. Pre hostí sú tak dostupné rôzne kubánske atrakcie ako Stará Havana, akvárium, delfinárium alebo výstavisko PabExpo.

Poloha

Memories Miramar La Habana je situovaný v diplomatickej štvrti Havany Miramar. Historické centrum Havany je vzdialené cca 10 km. Spojenie je trikrát denne zabezpečené hotelovým shuttle busom. Od mora je hotel vzdialený cca 300 m, od letiska približne 15 km.

Dĺžka transferu

30

Doprava

Hotel je dostupný individuálnou dopravou.

Vybavenie

HOTEL

Hotel Memories Miramar La Habana má priestrannú recepciu, reštaurácie, obchodíky. Internet je za poplatok.

 

REŠTAURÁCIE

Hlavná reštaurácia podáva jedlá formou bufetu, Las Arcadas ponúka medzinárodné jedlá, El Patio podáva medzinárodnú a kreolskú kuchyňu. V hoteli sú k dispozícii tiež dva bary – Lobby bar a bar pri bazéne.

 

BAZÉNY

V záhrade je veľký bazén, pri ktorom sú ležadlá a uteráky zdarma.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia môžu využiť 6 tenisových kurtov, kurt na squash a fitnes.

 

WELLNESS & SPA

K dispozícii sú služby spa centra a kozmetického salónu, ktoré sú za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Pobyt pri mori môžete skombinovať s výletmi na zaujímavé miesta Kuby.

Havana – historická Havana je považovaná za najkrajšie mesto sveta.

Piňar del Rio – najkrajšia kubánska provincia je rozmanitá krajina.

Cigary, čokoláda a domino – Kuba bez tabaku by nebola Kuba a najlepší tabak na svete sa pestuje v oblasti Piňar del Rio.

Hemingwayove bary – pri návšteve Havany ich nemôžete obísť. V baroch La Floridita a Bodeguita trávil Ernest Hemingway veľa času.

Ubytovanie

Svoju dovolenku na Kube v hoteli Memories Miramar La Habana strávite v priestranných izbách Standard. V hoteli je 427 izieb, ktoré majú sušič vlasov, telefón, SAT TV, minibar (za poplatok), trezor a klimatizáciu.

Stravovanie

Memories Miramar La Habana ponúka hosťom raňajky formou bufetu alebo možnosť doplatku na polpenziu.

Služby v cene

V cene je 1-krát ubytovanie s raňajkami.

Povinné doplatky

V prípade, že v hoteli strávite Vianoce alebo Silvester, je potrebné doplatiť vianočnú a silvestrovskú večeru.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a iné typy izieb sú na vyžiadanie a za doplatok. Doplatok za povinnú vianočnú večeru je vo výške 50 EUR na osobu, za silvestrovskú večeru rovnako 50 EUR na osobu. Doplatok za polpenziu je 17 EUR pre dospelú osobu na noc a 6 EUR pre dieťa do 12 rokov na noc.

Náš tip

Užite si 2 dni v Havane a potom si vychutnajte atmosféru Karibiku v all inclusive hoteli vo Varadere, alebo na jednom z koralových ostrovov Cayo Coco, Cayo Largo, či Cayo Santa Maria. Na požiadanie Vám pripravíme ponuku na mieru v ktoromkoľvek hoteli.

Oficiálne hodnotenie
****

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK