Oswiecim - Wieliczka - Lagiewniki, Poľsko, Malopolsko, 15.10.2017, Bez stravy

Oswiecim - Wieliczka - Lagiewniki

Oswiecim - Wieliczka - Lagiewniki
Termín:
15.10.2017 – 15.10.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:58765130
59 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Stravovanie
vlastné
Doprava
autobusová - klimatizovaný autobus zn. Mercedes

Trasa: Bardejov - Oswiecim - Wieliczka - Lagiewniki - Bardejov
Program
WIELICZKA – soľná baňa z 13. stor., svetový unikát pod zemou
OSWIECIM – pamätník holocaustu, ktoré nám navždy pripomenie význam mieru
LAGIEWNIKI – pútnické miesto Božieho milosrdenstva

Program:
Počas 1-denného poznávacieho zájazdu sa najprv v skorých ranných hodinách vyberieme do vojnou skúšaného Oswiecimu – doposiaľ najväčšej továrne na smrť (asi 1,1 milióna obetí), aby sme si navždy pripomenuli význam mieru vo svete. Tu počas 3 – 3,5 hodín si spolu s akreditovanou poľskou sprievodkyňou pozrieme a vypočujeme v SJ príbehy vojnových obetí v koncentračnom tábore Auschwitz-Birkenau. Tábor je dnes múzeom zapísaným v zozname svetového dedičstva UNESCO.
Popoludnie už bude veľmi príjemné. Autobusom sa presunieme do predmestia Krakowa – do Wieliczky, kde pokračujeme so slovensky hovoriacou akreditovanou sprievodkyňou v prehliadke svetového unikátu v podzemí – soľné bane, poľsky „Kopalnia Soli“, ktoré nepretržite pracujú od 13. stor. a sú jednou z najvyhľadávanejších atrakcií Krakowa (zapísané v UNESCO). Prehliadka trvá 3 – 3,5 hod.
Po prehliadke, ak ešte bude čas, sa ešte zastavíme na hodinku v Lagiewnikách – na pútnickom mieste Sanktuária Božieho milosrdenstva. Tu žila a zomrela blahoslavená sestra Faustína, ktorú si vybral Kristus, aby celému svetu pripomenula pravdu o veľkom Božom tajomstve milosrdenstva. Ročne toto pútnické miesto navštívi cez 2 milióny pútnikov.
Večer cesta späť na Slovensko.

Zmena programu a trasy vyhradená.
Cena zahŕňa
doprava klimatizovaným autobusom z okresu Bardejov, profesionálne služby akreditovaných poľských sprievodcov v SJ v Oswiecime a vo Wieliczke, audiozariadenie v Oswiecime, vstupné do soľnej bane, technický sprievodca, poistenie insolventnosti CK
Cena nezahŕňa
komplexné cestovné poistenie Allianz – 2,09 €/os.

Pre realizáciu zájazdu pri zachovaní ceny je potrebný min. počet 40 účastníkov. Pričom ceny vstupov musia ostať na úrovni septembra 2017.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK