PARK, Slovensko, Západné Slovensko, 28.8.2017, Polpenzia
PARK
LM
Termín:
28.8.2017 – 30.8.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:54921539
97 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Úvod

Wellness a liečebný hotel Park**** s rekonštruovaným a elegantným interiérom sa teší atraktívnej polohe v príjemnom a tichom prostredí mestského parku, pri ramene rieky Váh a len necelých 300 m od pešej zóny a 500 m od kúpeľného ostrova. Vďaka svojmu vybaveniu, vlastnému novovybudovanému balneocentru s bazénom a skvelej polohe je ideálny na dlhodobé kúpeľné ako i relaxačné, škrášľovacie a ozdravné pobyty.

Poloha

Hotel Park v Piešťanoch je vzdialený necelých 300 m od pešej zóny a 500 m od Kúpeľného ostrova.

V skratke o hoteli

Wellness a liečebný hotel Park**** s rekonštruovaným a elegantným interiérom sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí mestského parku, pri ramene rieky Váh. Hotel je vhodný na dlhodobé kúpeľné aj relaxačné, škrášľovacie a ozdravné pobyty. Po rekonštrukcii ponúka hotel nové rodinné apartmány Lux, vyšší komfort v pôvodných izbách, nový koncept stravovania aj novú ponuku doplnkových služieb ako procedúry tradičnej čínskej medicíny, nové procedúry balneocentra a pravidelný FIT program.

Vybavenie

HOTEL

V hoteli Park je požičovňa bicyklov a palíc na nordic walking, 3-krát týždenne fit program. Pre deti je pripravený detský kútik. Večer sa koná zábava so živou hudbou. V celom hoteli je Wi-Fi zdarma. Hostia môžu využiť uzatvorené a monitorované parkovisko, ktoré je za poplatok 2 eurá na noc.

REŠTAURÁCIE

Reštaurácia Park ponúka domáce špeciality aj jedlá z medzinárodnej kuchyne (francúzskej, talianskej, maďarskej a pod.). Pripravuje tiež jedlá vhodné pre celiatikov. V reštaurácii je sedenie pre 150 osôb. V kaviarni sa podávajú domáce zákusky a káva, kapacita je 60 osôb. Na letnej terase je pripravené sedenie pre 40 ľudí. Jej súčasťou je detské ihrisko. Bar na šiestom poschodí Cafe Panorama s panoramatickou terasou ponúka miešané drinky. Kapacita je 40 osôb.

ŠPORT & ZÁBAVA

V okolí hotela Park v Piešťanoch je množstvo príležitostí na športové aktivity:

Ratnovská zátoka je vhodná na wakeboarding, wakeskating, vodné lyže. K dispozícii je trampolína, Vodníkov domček, pieskovisko, šmykľavky, hojdačky.

Sĺňava je vhodná na kanoistiku, člnkovanie a windsurfing. Nájdete tu tiež plážové ihrisko. Okruh okolo Sĺňavy (Kolokruh Sĺňava) je vhodný na in-line korčuľovanie. Otvorený je od apríla do októbra.

Funny park je nafukovací aquapark so zážitkovým bazénom, plaveckým bazénom, 54 mm dlhou šmykľavkou Big Slide, bazénom s lodičkami a nafukovacím hradom. Nachádza sa v Piešťanoch pri zimnom štadióne.

Okrem toho je k dispozícii 9-jamkové Piešťanské golfové ihrisko, squash v Squash clube, tenisové centrum, Bowling center Victoria. Okolie Piešťan je vďaka 150 km cyklotrás vhodné na cykloturistiku. Vyskúšať môžete aj jazdu na koni (plemeno Paso Fino Colombiano).

Priamo v hoteli je k dispozícii posilňovňa a biliard.

WELLNESS & SPA

V hotelovom wellness centre môžu hostia využiť whirlpool, sauny (fínska, parná, infra). Súčasťou krytého bazénu je vodný gejzír, dnové kreslá a vodopád. Bazén je prepojený s letnou terasou s ležadlami. Hostia môžu vyskúšať aj niektorú z ponúkaných masáži – thajská, shiatsu, ajurvédska, champi, reflexné masáže alebo masáže lávovými kameňmi. Okrem toho sú k dispozícii aj služby kaderníckeho salóna, pedikúra a manikúra.

Ponuka procedúr sa rozšírila o bahenné zábaly!

TIPY NA VÝLETY

Hrad Beckov

Čachtický hrad

Červený kameň

Trenčiansky hrad

Topoľčiansky hrad

Smolenický zámok

Nitriansky hrad

Park miniatúr v obci Podolie

Vybavenie izieb

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 104 izbách, ktoré sú vybavené kúpeľňou s WC, káblovou LCD televíziou, rádiobudíkom, telefónom, sušičom na vlasy, županmi. Izby majú balkón a Wi-Fi pripojenie.

TYPY IZIEB

Dvojlôžková izba má možnosť jednej prístelky v podobe rozkladacieho lôžka. Na balkóne s výhľadom do prírody je pripravené posedenie. Rozloha izieb 19 až 25 m2.Dvojlôžkový apartmán – má 1/2 spálňu (15,7 m2) a obývaciu izbu (26,7 m2) s rozťahovacím gaučom s možnosťou 2 prísteliek. K jeho vybaveniu patrí chladnička, varná kanvica, čajový a kávový servis. Niektoré apartmány sú s klimatizáciou za poplatok 6 EUR na noc.Dvojlôžkové štúdio s možnosťou 2 prísteliek na rozťahovacom gauči. Vybavené je chladničkou, varnou kanvicou, čajovým a kávovým servisom. Štúdio má terasu. Rozloha štúdia je 57 m2, terasa 15,7 m2.Rodinné apartmány Lux pre 4 až 6 osôb tvoria 1/2 alebo 2/2 spálne, obývacia izba s rozťahovacím gaučom s možnosťou 2 prísteliek. Vybavené sú chladničkou, varnou kanvicou, čajovým a kávovým servisom, trezorom. Klimatizácia je za poplatok 6 EUR na noc. Rozloha apartmánov Lux je 32,2 až 58,5 m2.
Doprava

Hotel Park je dostupný individuálnou dopravou.

Stravovanie

Raňajky, obedy aj večere sa podávajú formou bufetu, k dispozícii je šalátový bufet, dezerty. V prípade menšieho počtu hostí sa večere servírujú ako výber z menu. Hotel ponúka aj stravu pre celiatikov. Obedy sa podávajú v čase od 11:30 do 14:00 hod.

Služby v cene

V cene je ubytovanie s polpenziou, neobmedzený vstup do bazéna počas otváracích hodín, fitnes, župan, fit program. Hostia majú 20-percentnú zľavu na wellness a spa procedúry. Pre dieťa do 6 rokov bez nároku lôžko je stravovanie zdarma. V termínoch od 01.07. - 31.07.2017 slovenskí animátori rodinného klubu PLANET FUN.

 

Cena nezahŕňa

POVINNÉ DOPLATKY

Na mieste sa platí miestny poplatok.

OSTATNÉ DOPLATKY

V hoteli je povolené ubytovanie so psom. Poplatok je 10 EUR na noc.

Ubytovanie

Relax pobyt - ubytovanie s polpenziou • neobmedzený vstup počas otváracích hodín do bazéna • fitnes • fit program • 20% zľava na wellness & spa procedúry

Ochutnávka wellness

Wellness pobyt – ubytovanie s polpenziou, 1x klasická čiastočná masáž (20 min.), 1x oxygenoterapia (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), neobmedzený vstup do bazéna a fitnes. Pobyt na 2 noci. 20% zľava na ďalšie wellness & spa procedúry.

Komplexný kúpeľný pobyt

Liečebný pobyt – ubytovanie s polpenziou, 1x vstupná lekárska prehliadka, 15 procedúr podľa odporúčania lekára. Pobyt na 7 nocí. 

Antistresový pobyt

Harmony pobyt - ubytovanie s polpenziou, 1x masáž lávovými kameňmi (40 min.), 1x hydromasážna vaňa (20 min.), 1x oxygenoterapia (20 min.), 1x champi - indická masáž hlavy (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), neobmedzený vstup do bazéna a fitnes. Pobyt na 3 noci. 20% zľava na ďalšie wellness & spa procedúry.

Liečebný pobyt

Liečebný pobyt – ubytovanie s polpenziou, orientačné lekárske vyšetrenie, 10 procedúr podľa odporúčania lekára. Pobyt na 7 nocí. 

Aktívny senior

Senior pobyt – ubytovanie s polpenziou, 1x orientačná lekárska konzultácia, 1x klasická masáž čiastočná (20 min.), 1x hydromasážna vaňa (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), 1x oxygenoterapia (20 min.), 1x mäkké techniky s fyzioterapeutkou (20 min.). Pobyt na 5 nocí. 20% zľava na ďalšie wellness & spa procedúry.

Vianočný pobyt

Vianoce v Parku - pobyt na 5 nocí zahŕňa ubytovanie s polpenziou, slávnostnú štedrú večeru 24.12.2017, Štefanskú zábavu 26.12.2017, 1x aromatická masáž s vôňou škorice (20 min.), 1x paragango zábal (20 min.), 1x hydromasážna vaňa (20 min.), 20% zľava na všetky ďalšie procedúry, neobmedzený vstup do bazéna a do fitnes, fit program 3x týždenne. Pobyt v termíne 20.12.-26.12.2017.

Silvestrovský pobyt

Silvester v Parku - pobyt na 5 nocí zahŕňa ubytovanie s polpenziou, silvestrovský večer 31.12.2017, Novoročný prípitok 1.1.2018, 1x aromatická masáž s vôňou jedličky (20 min.), 1x paragango zábal (20 min.), 1x hydromasážna vaňa (20 min.), 20% zľava na všetky ďalšie procedúry, neobmedzený vstup do bazéna a do fitnes, fit program 3x týždenne.

Vikendovypobyt

Víkendový Wellness pobyt – ubytovanie s polpenziou, 1x klasická čiastočná masáž (20 min.), 1x oxygenoterapia (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), neobmedzený vstup do bazéna a fitnes. Pobyt na 2 noci. 20% zľava na ďalšie wellness & spa procedúry. Nástup na pobyt v piatok.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK