Po stopách eucharistických zázrakov, Taliansko, 2.4.2018, Polpenzia

Po stopách eucharistických zázrakov

Po stopách eucharistických zázrakov
Termín:
2.4.2018 – 7.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:6 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:62405053
od 315 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Stravovanie
polpenzia
Doprava
doprava klimatizovaným autobusom zn. Mercedes

Trasa: BJ – PO – LE – PP – LM – RK - MT – ZA – PB – TN – TT – BA + ZVOZ za príplatok 8 €: KE, MI, SV, HE, VT, TV (pri min. počte 4 osôb z jedného smeru)
Program
PO STOPÁCH EUCHARISTICKÝCH ZÁZRAKOV s DUCHOVNÝM DOPROVODOM s NÁVŠTEVOU ASSISI, ORVIETA, BOLSENA, SAN GIOVANNI ROTONDO, MONTE SAN ANGELO A LANCIANO

Program:
1. deň: okolo obeda odchod z Bardejova, non-stop jazda s bezpečnostnými prestávkami do Talianska,
2. deň: ráno príchod do Orvieto – očarujúceho mestečka, bývalej pápežskej rezidencie, opradeného tajomným labyrintom jaskýň a tunelov s monumentálnou katedrálou, nazývanou Zlatou ľaliou katedrál, kde je uložený eucharistický zázrak. Po cca 3-hodinovej prehliadke polhodinový presun do Bolsena, kde sa udial eucharistický zázrak uložený v kostolíku sv. Kristíny na originálnych mramorových doskách. Každoročne sa tú koná liturgická slávnosť Božieho tela a ulice, ktorými procesia prechádza, sú posiate nádhernými kvetovými kobercami. Prehliadka mestečka a účasť na sv. omši, nasleduje ubytovanie v hoteli a nocľah. 3. deň: po raňajkách presun do San Giovanni Rotondo, príchod popoludní a nasleduje prehliadka mestečka, ktoré je známe kláštorom Santa Maria delle Grazie, kde od r. 1916 až do svojej smrti pôsobil františkánsky mních sv. Padre Pio, občianskym menom Francesco Forgione, známy najmä pre svoje stigmy, pomocou ktorých zázračne vyliečil mnoho ľudí od rôznych chorôb. Bol aj vynikajúcim spovedníkom. Ubytovanie v hoteli, večera, sv. omša, voľný program, nocľah.
4. deň: po raňajkách cca polhodinový presun do Monte San Angelo, rozprestrenom na vápencovej hore, kde sa podľa legendy v 5. stor. zjavil archanjel Michael, ktorý ukazoval na jaskyňu v hore a tlmočil Boží príkaz, aby sa jaskyňa premenila na kresťanský chrám. Potom pokračovanie v ceste do Lanciano, cca 200 km. Prehliadka Lanciano, presláveného prvým eucharistickým zázrakom, návšteva kostola sv. Františka s relikviami eucharistického zázraku. Ubytovanie v kláštore, večera, sv. omša, nocľah.
5. deň: po raňajkách cca 280-kilometrová cesta do Assisy, prehliadka mesta Assisi, aj Baziliky sv. Františka a Baziliky sv. Kláry, voľný program, večer nočná jazda s bezpečnostnými prestávkami na Slovensko,
6. deň: vo večerných hodinách návrat do Bardejova.

Zmena programu vyhradená. CK si vyhradzuje právo zmeny poradia prehliadky.
Cena zahŕňa
doprava klimatizovaným autobusom, 3 x ubytovanie, 3 x raňajky, 2 x večera, profesionálne sprievodcovské služby, duchovný doprovod, poistenie insolventnosti CK, vstupné poplatky do miest.
Cena nezahŕňa
KCP UNIQA: 10,80 €/Komfort, resp. 13,20 €/Extra; za minibus v San Giovanni Rotondo 3 €; vstupy podľa programu.

Pre realizáciu zájazdu pri zachovaní ceny je potrebný min. počet 35 platiacich účastníkov.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK