Remata, Slovensko, Kremnické vrchy, 27.3.2018, Večere
Remata
Termín:
Načítavam ... 27.3.2018 – 30.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Večere
Číslo termínu:58128414
132 € Konečná cena

Úvod

Horský hotel sa nachádza v malebnom prostredí, medzi Kremnickými horami a  pohorím Vtáčnik, v obci Ráztočno pri Handlovej, 20 km od Bojníc. Oblasť je obzvlášť príťažlivá pre milovníkov prírody, turistiky a cykloturistiky.

Poloha

Lyžovanie 300 m od hotela, kde sú 4 lyžiarske vleky , dĺžka zjazdoviek 400-800 m s možnosťou nočného lyžovania a umelého zasnežovania alebo upravené bežkárske trate. Ski centrum Remata poskytuje Ski servis, požičovňu lyží a topánok. Hotel ponúka možnosť zapožičania snežného skútra.

Vybavenie

Súčasťou hotelového komplexu je ubytovanie, reštaurácia, nočný bar, relax bar, kongresové centrum, bowling centrum, relax centrum s vnútorným bazénom, kryté ohnisko, tenisový kurt, stolný tenis, biliard, stolný futbal, detské pieskoviská.

Parkovisko sa nachádza priamo pred vchodom do hotela, je nestrážené a bezplatné. Za poplatok sú k dispozícii taktiež  kryté parkoviská ako aj garážové státie.

Vybavenie izieb

Dvojlôžkové izby kategórie Lux, Superior s možnosťou 1 prístelky a Business s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, kúpeľňa, WC, rádio, TV, minibar, Wi-Fi. Pre rodiny s deťmi izby - štúdiá s minibarom a kuchynkou alebo rodinné apartmánové domy s kuchynským kútikom pri hoteli. Možnosť priviesť psa za poplatok 7 €/noc.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, obedy alebo večere formou menu.

Cena zahŕňa

Ubytovanie s raňajkami, vstup do vnútorného bazéna. Jedno dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma. Ďalšie dieťa do 6 rokov bez nároku na služby zdarma.

Cena nezahŕňa

Miestny poplatok (platí sa na mieste).

Ubytovanie

Základný pobyt - ubytovanie s raňajkami, vstup do vnútorného bazéna. Jedno dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma. Ďalšie dieťa do 6 rokov bez nároku na služby zdarma.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK