Remata, Slovensko, Kremnické vrchy, 27.3.2018, Raňajky
Remata
Termín:
27.3.2018 – 30.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58128415
99 € od 93 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Úvod

Horský hotel sa nachádza v malebnom prostredí, medzi Kremnickými horami a  pohorím Vtáčnik, v obci Ráztočno pri Handlovej, 20 km od Bojníc. Oblasť je obzvlášť príťažlivá pre milovníkov prírody, turistiky a cykloturistiky.

Poloha

Lyžovanie 300 m od hotela, kde sú 4 lyžiarske vleky , dĺžka zjazdoviek 400-800 m s možnosťou nočného lyžovania a umelého zasnežovania alebo upravené bežkárske trate. Ski centrum Remata poskytuje Ski servis, požičovňu lyží a topánok. Hotel ponúka možnosť zapožičania snežného skútra.

Vybavenie

Súčasťou hotelového komplexu je ubytovanie, reštaurácia, nočný bar, relax bar, kongresové centrum, bowling centrum, relax centrum s vnútorným bazénom, kryté ohnisko, tenisový kurt, stolný tenis, biliard, stolný futbal, detské pieskoviská.

Parkovisko sa nachádza priamo pred vchodom do hotela, je nestrážené a bezplatné. Za poplatok sú k dispozícii taktiež  kryté parkoviská ako aj garážové státie.

Vybavenie izieb

Dvojlôžkové izby kategórie Lux, Superior s možnosťou 1 prístelky a Business s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, kúpeľňa, WC, rádio, TV, minibar, Wi-Fi. Pre rodiny s deťmi izby - štúdiá s minibarom a kuchynkou alebo rodinné apartmánové domy s kuchynským kútikom pri hoteli. Možnosť priviesť psa za poplatok 7 €/noc.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, obedy alebo večere formou menu.

Cena zahŕňa

Ubytovanie s raňajkami, vstup do vnútorného bazéna. Jedno dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma. Ďalšie dieťa do 6 rokov bez nároku na služby zdarma.

Cena nezahŕňa

Miestny poplatok (platí sa na mieste).

Ubytovanie

Základný pobyt - ubytovanie s raňajkami, vstup do vnútorného bazéna. Jedno dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma. Ďalšie dieťa do 6 rokov bez nároku na služby zdarma.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK