RIVIERA NESSEBAR, Bulharsko, Burgas, Nesebar, 29.8.2018, Raňajky
RIVIERA NESSEBAR
LM
Termín:
29.8.2018 – 5.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:61495842
od 381,55 € Konečná cena

Pláž
Vzdialenosť od letiska: 22 km

Najbližšie mesto (km): Nesebar 1 km

Typ pláže: piesočná

Vzdialenosť od pláže: 150  m
Pre deti
Tento  apartmánový hotel kategórie 2* sa nachádza v stredisku  Nesebar, 150 m od pláže  a 1 km od centra. Budova pozostáva z 22  izieb (4 poschodia), Hotel bol postavený v roku 2005 a v roku 2015 prešiel rekonštrukciou. K  dispozícii je bazén, parkovisko,  trezor  je k dispozícii na  recepcii  aj na izbách bez poplatku. Wi – Fi pripojenie je k dispozícii vo verejných priestoroch bezplatne. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.

___________________________________________________________________

Poloha

Hotel sa nachádza 22 km od letiska v Burgase  

Štandardná izba

Hotel poskytuje ubytovanie v štandardných, rodinných izbách, štúdiách a apartmánoch s balkónom. Ubytovacie jednotky sú vybavené  klimatzáciou, mini barom, TV. K dispozícii je kúpeľňa s WC a sprchou. Izby sú upratované denne. Wi-Fi na izbách je k dispozícii bezplatne

Pláž

Pláž sa nachádza 150 m od hotela. Hotel neposkytuje plážové osušky, slnečníky a ležadlá pri bazéne sú k dispozícii bez poplatku

Stravovanie

Hotel poskytuje iba raňajky formou bufetu podávané v raňajkovej hale.

Pre deti

Deťom je k dispozícii detská postieľka a detská stolička v raňajkovej hale

Šport

Hostia môžu využívať vonkajší bazén (k dispozícii sú ležadlá a slnečníky zadarmo), stolný tenis za poplatok a bowling

Koncept

Hotel ponúka ubytovnie v štandardnýh, rodinných izbách s raňajkami vo forme bufetu

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK