Stork, Grécko, Grécko ostrovy, Kréta, 19.9.2018, Raňajky
Stork
LM
Termín:
19.9.2018 – 26.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:62112316
od 358,30 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: STORK HOTEL
Kategória hotela: **+
Popis
Vzdialenosť od letiska: Heraklion medzinárodné letisko 12 km

Najbližšie mesto (km): Skafidaras (300 m)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 500 m
Základné informácie
Priateľský malý hotel sa nachádza v tichom prostredí obklopený olivovými sadmi. Spolu má 40 izieb a svojim hosťom poskytuje ubytovanie s raňajkami. Piesočnato- kamenistá pláž je vzdialená 500m od hotela. Autobusová zastávka je vzdialená 100 m od hotela pre tých, ktorí chcú bližšie spoznať krásy ostrova. K dispozícii je recepcia s nepretržitou prevádzkou, TV miestnosť, internetový kútik, bazén pre dospelých s oddelenou časťou pre deti, bar pri bazéne, WiFi pripojenie vo vstupnej hale zdarma, parkovisko.
Poloha
Hotel sa nachádza v časti Skafidaras, 300 m od jeho centra. Hlavné mesto Heraklion je vzdialené 9 km. Letisko v Heraklione je vzdialené 12 km
Vybavenie izieb
Jednoducho zariadené štandardné izby (16 m2) sú vybavené balkónom/terasou, klimatizáciou (za poplatok), TV, minibarom, kúpeľňou s WC.
Pláž
Verejná piesočnato- kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotela vzdialená približne 500m. Prechod cez miestnu komunikáciu. Ležadlá a slnečníky sú poskytované za poplatok.
Strava
Hosťom sú k dispozícii menšia reštaurácia počas raňajok a bar pri bazéne.
Pre deti
Detským návštevníkom je vyhradený bazén s oddelenou časťou a detské ihrisko.
Šport a zábava
Na pláži je možné za poplatok si prenajať vodné motorové vozidlá.
Wellness
V areáli hotela sa nenachádza wellness centrum.
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami formou bufetu. Ovocné džúsy, nealkoholické nápoje a menšie občerstvenie počas dňa je za extra doplatok.
Web
www.hotelstork.com
Dôležité informácie
Od 1.1.2018 bude zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apasrtmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení.

Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 3*  - 1,5 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 4*  - 3 EUR / izba / noc

Hotely kategórie 5*  - 4 EUR / izba / noc

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK