Valašsky mikulášsky jarmok, Česká republika, 1.12.2018, Bez stravy

Valašsky mikulášsky jarmok

Valašsky mikulášsky jarmok
Termín:
Načítavam ... 1.12.2018 – 1.12.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59902457
od 26 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Valašský mikulášsky jarmok
Popis

Ako prvý bod programu nás čaká krásny drevený betlehem v dedinke Horní Lideč, odkiaľ sa presunieme na valašský jarmok. Ožívajú tu ľudové remeslá, prebieha pravá zabíjačka a môžete sa stretnúť aj s Mikulášom.

Úvod

1-dňový autokarový zájazd.

Doprava

Autokar.

Cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu CK.

Cena nezahŕňa

Vstupy, cestovné poistenie.

Ostatné doplatky

Za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

Upozornenie

Zmena programu vyhradená.

1. deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 8:00 h.) Prvou zastávkou bude moravská dedinka Horní Lideč, kde si pozrieme unikátny drevený betlehem. Tvoria ho drevorezby 40. najznámejších miest Zlínskeho a Trenčianskeho kraja, napr. Hostýn, Velehrad, hrad Buchlov, zámok Buchlovice, Radhošť, Trenčiansky hrad či zámok Bojnice. Nemôžu chýbať ani drevené stavby samotnej obce Horní Lideč. Po prehliadke odchod do cca 7 km vzdialeného mestečka Valašské Klobouky. Celé mesto ožíva ľudovými zvykmi a tradíciami. Návštevníci sa môžu tešiť na Mikuláša, čertov, anjelov, ale aj na pravú valašskú zabíjačku. Obdivovať môžu aj ukážky tradičných známych, ale aj dávno zabudnutých remesiel a výstavy prác miestnych výtvarníkov. To všetko v sprievode hudby, piesní, tanca a všadeprítomnej vôni miestnych špecialít, od kyselice po slivovicu. V podvečerných hodinách návrat na Slovensko.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK