Zlín aj očami detí, Česká republika, 2.6.2018, Bez stravy
Zlín aj očami detí
Termín:
Načítavam ... 2.6.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:1 deň
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:59840527
28 € Konečná cena

Úvod

1-dňový autokarový zájazd

Doprava

Autokar

Cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu CK, animátora rodinného SATUR klubu Planet Fun.

Cena nezahŕňa

Vstupy,  cestovné poistenie.

Ostatné doplatky

Za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

Upozornenie

Zmena programu vyhradená.

1. deň

Odchod z Bratislavy cca o 7.00 h. Návšteva múzea v novo zrekonštruovanej továrni č. 14. Svojím rozsahom a prepracovanosťou ide o ojedinelú expozíciu nielen v Česku, ale v Európe. Privíta nás niekoľko zaujímavých expozícii. Obuvnícka kde nájdeme aj originálny obuvnícky dopravník z 30 rokov minulého storočia, ktorý fungoval ako pásová výroba podobnej dnes. Množstvo zaujímavých topánok z celého sveta. Filmovú expozíciu. Dnešné slávne štúdio Bonton bolo založené pôvodne ako malé štúdio Tomášom Baťom na natáčanie reklamných filmov. Postupne sa rozrástlo na významné štúdio. Jedna z ďalších expozícií je cestovateľská venovaná známej dvojici Miroslavovi Zikmundovi a Jiřímu Hanzelkovi. Interaktívne múzeum zaujme deti aj ich rodičov. Poobede navštívime ZOO v Lešnej  je jedinečným miestom, kde môžu návštevníci vidieť zvieratá zo všetkých kontinentov v prírodnom bioparku s voľným výbehom. ZOO patrí k najkrajším a najnavštevovanejším miestam na Morave a k videniu sú tu slony, žirafy, nosorožce, zebry, medvede, gibony, klokany, tigre, emu, lamy a mnoho ďalších zvierat. Očarí nás nová tropická hala Yucatan, ktorá je spomienkou na civilizáciu Mayov a nádherný historický zámok Lešná, starý viac ako 200 rokov. Odchod do Bratislavy vo večerných hodinách s príchodom o cca 21.00 h.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK