Ubytovanie na Slovensku

Penzión Marika

Poloha: útulný penzión Marika je situovaný v rázovitej goralskej obci Ždiar, v krásnom prostredí Belianskych Tatier a Spišskej Magury.
V blízkosti domu sa nachádzajú potraviny, reštaurácie, skanzen, parkovisko, prírodné a kultúrne pamiatky, turistické trasy a tri lyžiarske strediská: Ski centrum Strednica, Ski centrum Strachan a Bachledova dolina, s možnosťou večerného lyžovania. Nachádzajú sa tu aj bežecké trate. V strediskách sa nachádza ski servis, bufety, požičovňa lyží a lyžiarska škola.

Vybavenie: 1 apartmán s dvoma samostatnými izbami, balkónom a vlastným sociálnym zariadením (1/3, 1/2); 1 samostatná izba s balkónom a vlastným sociálnym zariadením (1/4); 3 x samostatná izba (3/2) so spoločným sociálnym zariadením, veľká spoločenská miestnosť s TV/SAT ( plynový sporák, mikrovlná rúra, chladnička, rýchlovarná konvica), bezplatné a WiFi pripojením, altánok s posedením, ohniskom a grilom (možnosť využitia aj v zimnom období), kuchynka s kompletným vybavením, parkovanie áut pri objekte.

Zľavy: 10 – 20 % na vleky Ski centrum Strednica a Strachan, 15% na vstup do termálneho kúpaliska v Poprade, 10% na ubytovanie pre deti do 11 r., skupinové zľavy.

Náš názor: ubytovanie je vhodné na celoročnú dovolenku pre skupiny, firemné akcie, páry a taktiež pre rodiny s deťmi.

 

Penzión VLADO***

Poloha: úplne nový penzión sa nachádza v krásnom prostredí vstupnej brány do Vysokých Tatier – v podtatranskej obci Mengusovce. Jej centrálna poloha umožňuje návštevníkom rýchly prístup do všetkých centier Vysokých Tatier (12 km do Starého Smokovca, 15 km od Štrbského Plesa, 9 km od Popradu, v blízkosti diaľnice D1). V okolí penziónu sú pošta, potraviny a vyhľadávaný Mengusovský bežkársky raj s 3 nadväzujúcimi okruhmi s dĺžkou 19 km pod majestátnym výhľadom na Vysoké Tatry zo severu a Nízke Tatry z juhu. Z penziónu je možné podnikať celodenné turistické a kultúrno-historické výlety v regióne Spiša a Vysokých Tatier.

Vybavenie: 2- až 4-lôžkové apartmány a 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, všetky s vlastným sociálnym zariadením, TV/SAT, rádio, celková kapacita 48 lôžok. Výborné služby na nezabudnuteľné menu ponúka celodenná vlastná reštaurácia s kapacitou 60 miest a kaviareň s barom pre cca 120 hostí. K dispozícii je aj recepcia, WiFi pripojenie, vonkajší bazén, altánok s grilom, detské mini ihrisko so skákacím hradom a trampolínou, biliardov stôl a vlastné parkovisko. Možnosť výučby jazdy na koni, tvorba detského programu, zorganizovanie diskotéky.

Náš názor: výborná cena a servisné služby, ktoré uspokoja požiadavky širokej klientely od obchodných cestujúcich, cez turistov, firemné prezentácie až po školy v prírode, lyžiarske a detské letné tábory.