ŠKOLA V PRÍRODE / STUŽKOVÁ NA PLÁŽI V CHORVÁTSKU

Termín: jún, september 2016

Počet: 48 osôb (44 žiakov do 18 r. + 4 učitelia zdarma)

 

Letovisko Drvenik

je veľmi atraktívne pre čistotu mora s pozvoľným vstupom, najviac slnečných dní v roku, veľmi peknú a bezpečnú pláž s okruhliakovými kamienkami, pokoj a všade prítomnú zeleň borovíc, ktoré spolu s pohorím Rilič, ktoré je pokračovaním pohoria Biokovo, majú blahodárne účinky aj pre alergikov a astmatikov. V časti Donja Vala sa nachádza aj malé prístavisko trajektu, ktorý umožňuje návštevu Korčule a ostrova Hvar. Letovisko je rekreačne vybavené a v sezóne ponúka rozmanitú zábavu. Ubytovanie v hoteli Primus oceníte najmä pre jeho dobrú polohu (cca 180 m od pláže), vlastnú klimatizovanú reštauráciu, WIFI zdarma na každom poschodí. Pre skupiny sú k dispozícií vnútorný bazén a spoločenské miestnosti vhodné na kultúrne či športové aktivity aj na diskotéku. V hoteli ponúkame 2 – 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením a balkónom. Väčšina izieb je orientovaných na more. 

Malebné mestečko Gradac

sa nachádza na juhu Makarskej riviéry na úpätí pohoria Biokovo, neďaleko ústia rieky Neretva. Výhodou je jeho južná poloha s najvyš-ším počtom slnečných dní a najvyššou teplotou vody v mori v celej oblasti Makarskej riviéry. Nachádzajú sa tu rôzne malé kaviarničky a reštaurácie, ktoré lákajú turistov nielen vínom, ale aj svojimi špecialitami z darov mora. Večer je možné navštíviť diskotéku, zatancovať si pri živej dalmatínskej hudbe alebo sa poprechádzať po promenáde pod palmami pri mori. K dispozícii je nádherná pieskovo-okrúhliaková pláž „Gornja Vala“, s krásnym krištáľovo-čistým azúrovým morom, ktorá sa tiahne pozdĺž celého zálivu a pokladá sa za jednu z najkrajších v celej Dalmácii. Pláž má pozvoľný vstup do mora, je bezpečná a ideálna pre rodiny s deťmi. V Gradaci sú bohaté možnosti športového vyžitia. Milovníci nudizmu si môžu vychutnať šteklivé slnečné lúče v severnejšej časti pláže. Ubytovanie je poskytované v dvoch penziónoch Róbert a Žarko, ktoré sú v dostatočnej blízkosti mora aj centra mesta (cca 350 m). Väčšina izieb má výhľad na more, ostatné na pohorie Biokovo. Wifi pripojenie je v dome Žarko

  

Program:

6 - 8 dňový oddych pri mori s možnosťou fakultatívnych výletov do Medjugorja, Mostaru, fishpiknik na mori alebo adrenalínový rafting na divokej Cetine. 

V cene: doprava klimatizovaným autobusom zn. Mercedes, 5, 6 až 7 x hotelové, resp. penziónové, ubytovanie s plnou penziou, delegačný servis, poistenie insolventnosti CK, pobytová taxa.

Povinný príplatok: komplexné cestovné poistenie Allianz 1,65 €/osoba/deň, slávnostná večera (pri stužkovej): 12€/osoba

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

počet  dní/nocí 

počet  platiacich 

       cena       

počet  platiacich 

      cena       

počet  platiacich 

          cena     

      počet        zdarma  

8/5

 44 

 186 € 

42

 192 € 

40

 198 € 

      4 x      pedagogický    dozor

9/6

44

 203 € 

42

 209 € 

40

 215 € 

10/7

44

 223 € 

42

 230 € 

40

 237 €