STUŽKOVÁ NA PLÁŽI V TALIANSKU

5 – dňový poznávací zájazd do najväčšieho otvoreného múzea na lagúne – romantických Benátok a impozantnej Viedne spojený s pobytom pri mori

Program:

Vidieť nepoznané, zažiť nezabudnuteľné, kúpať sa a snívať, to všetko sa dá, keď sa s nami vyberiete na 5-dňový poznávací zájazd, počas ktorého budete nielen oddychovať na pláži pri mori ale navštívte aj tie najvychytejnešie miesta Benátok, Terstu a Viedne.

Hneď ráno, po nočnej jazde v autokare, uvidíte tie najromantickejšie a najpôsobivejšie miesta Benátok, ktoré svojim neopakovateľným šarmom lákajú státisíce turistov z celého sveta, aby na vlastné oči aspoň raz v živote videli „potapajúce“ sa mesto na lagúne.

Po prehliadke Benátok odvoz loďou aj autobusom na hotel do oľúbeného prímorského letoviska v Lignano Sabbiadoro, prípadne v Lido de Jesolo, ubytovanie, večera, osobné voľno.

Tretí deň začnete raňajkami a potom vás už len čaká len slnenie a pobyt pri mori ukončený večerou.

Štvrtý deň raňajky, na obed odchod do Terstu, kde si prezriete nádherný nádherný zámok Miramar, v ktorom žil mexický cisár Maximilián… a absolvujete nočnú jazdu do Viedne. 

Po rannom príchode do impozantnej, kedysi cisárskej, Viedne si peši aj autokarom prezriete tie najznámejšie lokality mesta Viedeň – zámok Schönnbrun a jeho okolie, Theresienplatz, Parlament, Radnicu, Hofburg, Dóm sv. Štefana, Štátnu operu, Sacherov hotel a pobyt vo Viedni ukončíte 3-hodinovou nákupnou pauzou po Maria-Hilfe-Strasse (viedenské nákupné korzo), resp. návšteva vybraného múzea.

Návrat na Slovensko v neskorých hodinách.

V cene: doprava luxusným autobusom, 2 x ubytovanie v hoteli v blízkosti piesočnej pláže, 2 x polpenzia z toho 1 slávnostná večera, sprievodcovské služby, vstup do okolia Benátok, lodná doprava do/z Benátok, poistenie insolventnosti CK.

V cene nie je: vstupy do jednotlivých múzeí. Povinný príplatok: KCP Allianz: 1,65 €/os./deň