O kancelárii

Vážení priatelia cestovného ruchu, 

 

dovoľte nám sa Vám opäť úprimne poďakovať za Vašu dotarajšiu dôveru a priazeň, ktorú prejavujete našej malej, ale srdcom veľkej, Cestovnej kancelárii Tančin. Aj Vy ste dôvodom, prečo sme na trhu už 12 sezón. Počas celej nasledujúcej 13. sezóny sa budeme zo všetkých síl snažiť poskytnúť Vám komplexnú a odbornú pomoc, servis a radu pri výbere akejkoľvek Vašej dovolenky. V rámci autobusovej dopravy aj v 25. roku našej existencie urobíme všetko preto, aby sme Vás kvalitne a bezpečne prepravili do cieľa Vašej dovolenky.

Cieľom našej cestovnej kancelárie je prinášať klientom komplexný servis cestovného ruchu pod jednou strechou. Vďaka nášmu dlhodobému a osobnému prístupu a vzťahu s klientom, už nebudete musieť komunikovať s inými cestovnými inštitúciami a poisťovňami, či vyhľadávať leteky a cestovné lístky osobitne. Nielen jednotlivcom, ale aj kolektívom radi pomôžeme s výberom tej správnej dovolenky šitej na mieru.

Pre sezónu 2017 Vám ponôkame opäť obľúbené pobyty na Makarskej riviére v letoviskách Drvenik a Gradac, ktoré majú jedinečé klimatické podmienky vhodné aj pre ozdravný pobyt základných a stredných škôl. Pre milovníkov kultúrnych, historických a prírodných zaujímaostí ponúkame bohatý výber poznávacích zájazdov po európskych metropolách, A na svoje si prídu aj tí, ktorí túžia po duchovnej obnove s účasťou na duchovno-poznávacom zájazde po známych pútnických miestach.

Celú ponuku zájazdov nájdete na našej webovej stránke.

Tešíme sa na Vašu návštevu v našej CK alebo ktorejkoľvek partnerskej cestovnej agentúre.

 

S úctou

kolektív CK TANČIN, s.r.o.